200-lecie - galeria i biuletyn

Materiały związane z obchodami 200-LECIA SZKÓŁ SZCZEBRZESZYŃSKICH

Obchody 200-lecia w obiektywie

Galeria fotografii

Kliknij poniższy link prawym przyciskiem myszy i wybierz "Zapisz element docelowy jako..."

Biuletyn okolicznościowy (plik pdf - 18,5MB)

W imieniu Komitetu Organizacyjnego Obchodów 200-lecia Szkół Szczebrzeszyńskich Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 im. Zamoyskich w Szczebrzeszynie serdecznie zaprasza wszystkich Absolwentów na Uroczystości Jubileuszowe, które odbędą się w dniach 17–18 czerwca 2011 roku, w tych dniach odbędzie się także Zjazd Absolwentów wszystkich roczników.

W czasie obchodów uroczystości chcielibyśmy zorganizować wystawę prezentującą pamiątki związane ze szkołą (zdjęcia, zeszyty, dzienniczki, tarcze, legitymacje itp.). Oczekujemy na Wasze wspomnienia, wypożyczenie fotografii i innych pamiątek. Materiały te (w zależności od obszerności i czasu złożenia) pragniemy również wykorzystać przy opracowywaniu publikacji o historii szkoły lub w formie wydawnictwa wspominkowego po zakończeniu obchodów Jubileuszu.

Zapraszamy Państwa do pomocy w pozyskiwaniu sponsorów i ofiarodawców, chętnych do wsparcia w formie finansowej lub rzeczowej Obchodów 200-lecia Szkół Szczebrzeszyńskich.
Wpłat pieniężnych można dokonać na specjalne, podane poniżej jubileuszowe konto.

Program obchodów:

17 czerwca 2011 roku

• 08:00 – Rejestracja uczestników
  • 09:00 – Msza św. w kościele pw św. Mikołaja
  • 10:30 – Część oficjalna. Powitanie. Wykład inauguracyjny. Okolicznościowe wystąpienia gości. Część artystyczna w wykonaniu uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Zamoyskich w Szczebrzeszynie
  • 12:30 – Obiad
  • 14:00 – Spacer po Szczebrzeszynie, przejazdy po Szczebrzeszynie i okolicach bryczkami oraz przewóz widokowy kolejką spalinową
  • 18:00 – Ognisko. Występy artystyczne w auli w wykonaniu absolwentów (chętnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału), wieczorek taneczny

Dodatkowo w szkole będzie otwarta kawiarenka, gdzie można będzie spędzić miłe chwile w towarzystwie innych gości, przez cały czas wyłożona będzie księga pamiątkowa.

18 czerwca 2011 roku

• 09:00 – Śniadanie
  • 10:00 – Spotkanie pożegnalne
  • 11:00 – Zwiedzanie miasta. Udział w Dniach Szczebrzeszyna.

Na potrzeby zjazdu zostało założone konto w PKO BP o Szczebrzeszyn 66 1020 5356 0000 1402 0127 8043, na które osoby zainteresowane mogą wpłacać pieniądze. Koszt udziału – 130 zł, istnieje możliwość zarezerwowania noclegu w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w cenie 20 zł od osoby. Prosimy o dokonywanie rezerwacji do końca maja br.

PLIKI DO POBRANIA:
Przelew - opłata za udział - 130,00 zł

PLIKI DO POBRANIA:
Przelew - opłata za udział i nocleg - 150,00 zł

Wszystkie wpłaty dokonane z dopiskiem "Zjazd 200-lecie" zostaną rozliczone po zakończeniu obchodów jubileuszowych.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie udziału w sekretariacie szkoły i potwierdzenie poprzez wpłatę na podane konto. Telefon kontaktowy: 84 6821024.