LOTERIA FANTOWA

W ramach Tygodnia Wolontariatu w szkole została zorganizowana „III Charytatywna Loteria Fantowa”. Inicjatywa wypłynęła od uczennic klasy trzeciej, a koordynatorem była niezastąpiona pani pedagog Grażyna Popielec. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i pracowników szkoły. Z każdym dniem do gabinetu pedagoga przybywało coraz więcej fantów, w tym zabawki, kosmetyki, biżuteria, książki...

Losy sprzedawane za symboliczną złotówkę rozeszły się błyskawicznie. Przedmioty, które upodobali sobie uczniowie, sprawiały, że kilkakrotnie podejmowali oni próbę ich wylosowania. Zdarzały się zabawne sytuacje, gdy chłopcy losowali damskie paski, torebki czy korale.

Dochód z loterii został przeznaczony na cele charytatywne. Akcja była nie tylko próbą wsparcia osób potrzebujących, ale przede wszystkim dobrą zabawą!